Inspiro-Myśli

Posted on: 2 lutego, 2012 by

 

CZŁOWIEK  UWAŻA  INFORMACJĘ  ZA  DOBRĄ  TYLKO  WTEDY,   JEŚLI  JEST  NA  NIĄ  GOTOWY.

 

Nie zawsze dostajemy to,  co chcemy,  ale zawsze to,  co potrzebujemy.

 

Nikt nie może żyć za ciebie.! Nikt nie może podejmować decyzji za ciebie (nawet jeśli niby tak jest, to tak na prawdę TY dokonałeś/dokonałaś takiego wyboru i trwa to tak długo, jak długo TY się na to godzisz).

 

Żadna  praktyka nie może zastąpić TWOJEJ przytomnej i coraz szerszej ŚWIADOMOŚCI ŻYCIA.

 

COKOLWIEK SIĘ DZIEJE,  ZAWSZE  spodziewaj się wprost dobrych, radosnych DLA CIEBIE efektów;  czasem zauważysz je szybciej, czasem …z czasem. :)

 

SPOKÓJ  w swoim życiu (jako trwały efekt)  rozbudujesz  TYLKO  WTEDY,  gdy  do  działań będziesz  przystępować   W  SPOKOJU i ROZLUŹNIENIU.

 

Nie wszystko wychodzi nam tak, jak marzyliśmy.  Czasem wychodzi… lepiej!    (Henryk Sienkiewicz)

 

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a ta zewnętrzna jest wobec niej wtórna.   (Eckhart Tolle)

 

SŁOWA…   Są jak kody-polecenia w komputerze. Są dla Życia rozkazami – TWOIMI zamówieniami. Niech udaje Ci się używać w przewadze TYCH słów mówiąc i myśląc,  które oznaczają pozytywne, radosne rzeczy i sytuacje, bo… Życie CAŁY CZAS słucha i spełnia TWOJE życzenia.   Czasem szybko, czasem …z czasem. :)

 

Tajemnicą jest,  co komu doświadczyć w Życiu „pisane”…   Pewne jest jednak, że KAŻDY decyduje SAM  i że ma do dyspozycji duży zakres Wolnej Woli,  jak najbardziej do wybierania Radości! :-)

 

Strach wobec zjawiska rośnie wprost proporcjonalnie do odległości od miejsca występowania tego zjawiska.   (Wojciech P.)

 

Są tacy,  co wiedzą, co mówią,  jak i tacy, co mówią to co wiedzą.    (Wojciech P.)

 

 C.D.N.  :-)