Wiedza BON w Polsce

Posted on: 7 grudnia, 2013 by

P O L E C A M .    Po prostu – idź i ćwicz,  obserwuj swoje samopoczucie.  :-)))

MOC – wg Mojej percepcji – nie do uchwycenia słowami, ogromna, bezgraniczna. (piszę  to na podstawie moich doświadczeń z praktyk oraz spotkań z Lamami)

Tybetańska wiedza BON daje piękne, konkretne przełączenia na czystą energię i BARDZO ułatwia  świetne, celne, WŁASNE  funkcjonowanie – czyli pozbawione obcych wpływów, oparte na własnej duszy.

W Polsce działają dwie organizacje BON, których członkowie – zgodnie z naukami Lamów – traktują BON jako jedno, znają się serdecznie, współpracują, wzajemnie zapraszają na organizowane wydarzenia. Każda wizyta w Polsce tybetańskiego Lamy jest ogromnym radosnym świętem i bez znaczenia jest, z której linii klasztornej ten Lama pochodzi.

www.ligmincha.pl

www.sardza.pl

Książki napisane przez Tenzin’a Wangyal’a Rinpocze – wszystkie idealne.  Jako podstawę absolutnie wszelkiej działalności polecam „PRAWDZIWE ŹRÓDŁO UZDROWIENIA” oraz „PRZEBUDZANIE ŚWIĘTEGO CIAŁA.  Tybetańska joga oddechu i ruchu.” To proste i dokładne przedstawienie dwóch metod, możliwych do prawidłowego wykonywania na podstawie tego opisu.

Filmiki instruktażowe:

9 Oczyszczających Oddechów

5 ćwiczeń Tsa-Lung cz.1

Modlitwa Wewnętrznego Schronienia

… a gdy aktualnie mało czujesz lub masz prawie całkowicie poblokowane odczuwanie —> uratuje ciebie, łagodnie będzie otwierać i przywracać do pełnego życie Pokładanie Zaufania w Wewnętrzne Schronienie

Telepatyczne połączenie z Lamą – dwie TOTALNIE KLUCZOWO WAŻNE grafiki -> (2 minuta) Tapibritsa, czyli wzór CZYSTEGO ŚWIETLISTEGO UMYSŁU – ISTOTY  oraz  tekst połączenia La Me Nel Jor (minuta 7). W przyszłości dodam tu grafiki te do pobrania.

 

P O L E C A M  …BON to czyste Światło.